РЕГИЈА "ЦЕНТАР" СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

27.06.11.:

ХУМАНОСТ НА ДЕЛУ – ВЕЛИКО ПОЖРТВОВАЊЕ ДВОЈИЦЕ КОЛЕГА ИЗ ПРИСТУПНЕ МРЕЖЕ

На магистралном путу ’’Кнић – Мрчајевци’’ у уторак 21. јуна око 13:00 часова, десила се тешка аутомобилска несрећа. Ауто са четворо путника је промашио мост на реци Бресници и сурвао се низ обалу у реку преврнувши се на кров.

Једна особа је на лицу места погинула, а остало троје је спашено у великој мери заслугама наших колега - Драгана Јовановића, редовног учесника радних такмичења у Телекому и његовог колеге и пријатеља Владана Михајловића. Њих двојица су, наиме најпре указали помоћ једном од путника, који је стигао до пута, обавестили хитну помоћ и полицију о свему,а потом уз помоћ екипе хитне помоћи из реке извукли и остале две преживеле особе. Још једна потврда да су у Телекому Србија запослени људи не само радно успешни и пожртвовани, већ и високих моралних квалитета.

Драган Јовановић

Владан Михајловић