РЕГИЈА "ЈУГ" СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

29.06.11.:

ОДРЖАН САСТАНАК РЕГИОНАЛНОГ ОДБОРА РЕГИЈЕ „ЈУГ“
СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“

Дана 29.06.2011. године, одржан је састанак Регионалног одбора Регије „ЈУГ“ Синдиката Телекома „Србија“. Састанку су поред председника СО са Регије ЈУГ, присуствовали и Братислав Антанасковић, председник ИО СТС и Ивица Цветановић потпредседник СТС.

Присутни чланови одбора су упознати о току разговора који је вођен на састанку са генералним директором Бранком Радујком, 24.06.2011. На састанку се највише причало о будућем положају „Телеком Србија“ а.д. на тржишту телекомуникација, подели бесплатних акција, материјалном положају запослених, ребалансу буџета за 2011. годину, повећању инвестиција, евентуалном добровољном напуштању Телекома, пријему младих кадрова у радни однос.

Највише коментара било је о евентуалном добровољном напуштању Телекома и дата је подршка Председништву СТС у остваривању што бољих услова за ДНТ.

99web: