21.03.12.:

ОДРЖАНА СЕДНИЦА ОРГАНИЗАЦИОНОГ ОДБОРА СПОРТСКИХ ТАКМИЧЕЊА ЗАПОСЛЕНИХ У ТЕЛЕКОМУ СРБИЈА а.д ЗА 2012 ГОДИНУ

На основу решења генералног директора о именовању чланова Организационог одбора за спровођење плана и програма спортских такмичења » на које је генерални директор дао сагласност, 20. 03.2012 одржана је седница одбора у саставу: Славољуб Кандић председник Организационог одбора, Мирослав Јоксимовић члан и Петар Гамбирожа члан. Секретар одбора је Горан Мијајловић.

На основу стечених услова утврђена је динамика одржавања квалификационих такмичења, финалног нивоа такмичења и именовани пододбори (регионални одбори) за спровођење другог нивоа такмичења.

У састав пододбора су по један представник репрезентативног синдиката и представник друштва- Функција за људске ресурсе.

Састав регионалних одбора је следећи:

Регионални одбор Београд: испред СТС-а Небојша Вучинић председник одбора и Саша Пантић члан; испред ЈСТС Зоран Николић члан и Драган Бошковић члан; испред Друштва члан ће бити накнадно одређен након усаглашеног става Друштва

Регионални одбор Север: испред ЈСТС Александар Батос председник одбора; Марић Срђан члан; испред СТС Борислав Мандић члан и Драган Свитлица члан; испред Друштва члан ће бити накнадно одређен након усаглашеног става Друштва

Регионални одбор Центар: испред СТС Милољуб Пантелић председник одбора и Марковић Зоран члан; испред ЈСТС Павловић Војимир члан и Милојевић Будимир члан; испред Друштва члан ће бити накнадно одређен након усаглашеног става Друштва

Регионални одбор Југ: испред ЈСТС Стаменковић Иван председник одбора и Срђа Ђукић члан; испред СТС Каменовић Слободанка члан и Јовановић Братислав члан; испред Друштва члан ће бити накнадно одређен након усаглашеног става Друштва

Динамика одржавања такмичења коју је утврдио Организациони одбор у складу са Планом и програмом је следећа:

• Пријаве заинтересованих учесника до краја марта месеца

• Квалификациона такмичења на првом нивоу окончати до почетка другог нивоа квалификационих такмичења

• Други ниво квалификационих такмичења биће одржан у терминима 21. или 28. Априла о чему ћете бити накнадно обавештени.

• Трећи ниво такмичења биће одржан од 10. до 13. маја 2012. године на Златибору.

Пријава заинтересованих запослених који желе учешће у такмичењу вршиће се према утврђеној динамици код представника синдиката у организационим целинама или Извршним јединицама како би се спровео први ниво квалификационих такмичења.

Од стране представника синдиката биће формирани организациони одбори за спровођење првог нивоа такмичења у координацији са Пододборима .

Организациони одбор

Спортских такмичења у Друштву за 2012