25.07.12.:

ПОГОДНОСТ ЗА ЧЛАНОВЕ

ВИЛА ПАЛИЋКИ ЦВЕТ

ПАЛИЋ

Апартман "Палићки цвет" се налази на свега педесетак метара од обале Палићког језера, у мирном и пријатном окружењу, обезбеђујући истинско уживање онима који прижељкују одмор и тишину, уз дугачке шетње обалом језера, далеко од свакодневног стресног живота, а лети уживањем сунчајући се и купајући у језеру, погодан је за боравак породица или парова.

Смештај гостију обезбеђен је у висококомфорном (1/4) апартману који је категорисан са 3 звездице.

Апартман располаже са 3 лежаја /француски лежај и два сингл кревета/. Апартман има посебан улаз, терасу, комплетно опремљену кухињу, купатило са тушем, TV(CATV), климу, wireless интернет, етажно грејање, гостима је обезбеђен паркинг, могућност прављења роштиља и кувања котлића у дворишту (обезбеђен роштиљ и котлић), могућност пецања у непосредној близини и вожњу бициклом (обезбеђено бесплатно коришћење 2 нове бицикле).

Термални базен са лековитом водом се налази на само 200 м од апартмана, а у непосредној близини су и садржаји који омогућавају рекреацију на плажи - одбојка на песку, кошарка, фудбал итд.

Такође атрактивно за све посетиоце је, целодневни боравак у Мађарској где обавезно посећују бању Морахалом /зими - са затвореним термалним базенима а лети са отвореним базенима и аква парком /http://www.erzsebetfurdo.morahalom.hu/.

Обилазак Сегедина и шопинг у граду са многобројним мегамаркетима Cora, Tesco, Lidl и др. као и обилазак Сегединског аква парка је посебно задовољство свих гостију.

Ту се мешају слани и слатки укуси, мешају се народи и њихове кухиње. Палић и његова околина су престоница добре хране са традицијом дугом 150 година, те је тешко издвојити ресторан, а још теже издвојити неки специјалитет – јер је све добро.

Палићки ресторани су познати и по врхунској услузи и конобарима са бечким манирима.

Викенд Насеље 221

24413 Палић