25.07.12.:

ПОГОДНОСТ ЗА ЧЛАНОВЕ

VILA STARS

Vila Stars налази се недалеко од центра Палића у мирном крају. Удаљеност од језера, великог парка, зоо врта је 1300 метара (10-15 минута пешке).

Вила у својој понуди нуди услуге ноћења.

Располаже са двокреветним собама свака са засебним купатилом, клима уређајем, TV-CATV, фрижидером и апартманом са две одвојене собе, комплетном кухињом, великим купатилом са хидромасажном кадом (jacuzzi).

У свим собама гостима стоји на располагањи WiFi интернет конекција као и на тераси поред отвореног базена.

У понуди Vile Stars на располагању стоји током летњих месеци отворени базен са терасом као и раскошно двориште.

Свим гостима који долазе са сопственим возилом паркинг је обезбеден испред објекта под видео надзором.

Собе Виле Старс, у понуди стоје на располагању гостима две двокреветне собе са одвојеним креветима које се по потреби могу спојити као француски лежај. Свака собе има засебно купатило (туш кабина) , TV-CATV уређај, клима уређај, стол за шминкање, орман.

Једна соба са француским лежајем која поседује засебно купатило (туш кабина), клима уређај TV-CATV, фрижидер, стол за шминкање.

Свим гостима стоји на располагању током летњих месеци отворени базен са терасом.

Апартман 4 величине је 60 квадрата и садржи две одвојене собе: једна соба је француским лежајем док је друга соба са одвојеним лежајевима (постоји могућност спајања лежаја) свака соба има TV (CATV), клима.

Комплетну кухињу са столом за ручавање, решо, фрижидер, микроталасна.

Велико купатило са хидромасажном кадом за две особе.

Апартман 5 величине је 30 квадрата и садржи дневни боравак са TV (CATV), клима, сто за ручавање, спаваћа соба са француским лежајем.

Купатило са хидромасажном кадом.

Апартман 6 величине је 30 квадрата и садржи дневни боравак са TV (CATV), клима, сто за ручавање, спаваћа соба са француским лежајем.

Купатило са хидромасажном кадом.

Апартман 7 величине је 30 квадрата и садржи дневни боравак са TV (CATV), клима, сто за ручавање, спаваћа соба са француским лежајем.