11.10.12.:

ОДРЖАН САСТАНАК У ИЈ НОВИ ПАЗАР

Председник Скупштине Рале Анђелковић и председник Извршног одбора Братислав Антанасковић одржали су 09.10.2012. године састанак у ИЈ Нови Пазар, коме су присуствовали координатор ИЈ Даут Камберовић са сарадницима, чланови Одбора СО Нови Пазар, као и чланови нашег синдиката запослени у овој ИЈ.

На састанку су разматрана питања од значаја за запослене и пословање „Телеком Србија“ а.д., посебно планиране активности новог пословодства везане за развој „Телеком Србија“ а.д. и положај запослених. Председник Скупштине и председник Извршног одбора упознали су се са проблемима са којима се суочавају запослени у ИЈ Нови Пазар, а они су остале присутне упознали са стањем у коме се налази Друштво и са темама које су разматране на састанку са в.д. генералног директора. На крају састанка присутни су изразили жељу да ИЈ Нови Пазар посети в.д. генералног директора или неко од његових сарадника, јер до сада нису имали прилику да их посети неко из врха менаџмента и у директном контакту се упозна са њиховим проблемима у обављању послова и радних задатака.