26.12.12.:

ОДРЖАНА СВЕЧАНА СЕДНИЦА

ИЗВРШНОГ ОДБОРА СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“

Свечаној седници Извршног одбора Синдиката Телекома „Србија“, која је одржана у среду 26.12.2012. године, присуствовали су председник Надзорног одбора „Телеком Србија“ а.д. проф. др Милан Божић, генерални директор Предраг Ћулибрк, извршни директор за људске ресурсе Драшко Марковић, извршни директор за мрежу Филип Банковић, специјални саветник извршног директора за људске ресурсе Сузана Маровић, као и остали многобројни гости.

Пословoдство је чланове Извршног одбора упознало са тренутном позицијом „Телеком Србија“ а.д. на тржишту, резултатима пословања у 2012. години и плановима за 2013. годину. У отвореном разговору разјашњена су питања која се тичу тринаесте плате (која ће по Споразуму репрезентативних синдиката и пословодства бити унета у Колективни уговор и која ће зависити од пословања Друштва), набавке потребне опреме, модернизације пословања, као и многа друга питања од значаја за запослене и компанију.

ИНФО СТС

Погледајте фотографије: