25.03.13.:

Помоћ малој Тамари

Деветомесечној Тамари Ђорђевић, унуци наших колега који су у пензији, потребна је помоћ како би се прикупила средства за операцију у Бечу.

Приликом рођења Тамари је повређен сплет нерава, због чега не може да користи десну руку. Лекари су поставили дијагнозу Paralysis plexus brachialis l. dex. Нажалост, у нашој земљи није могуће обавити неопходну хирушку интервенцију.

Тамара је прегледана у болници у Бечу и лекари су јој заказали операцију за 17. април 2013. године. Цена ове хируршке интервенције износи 20.000 евра.

Како је веома је важно да се операција уради до навршене прве године, а Републички фонд за здравствено осигурање не покрива трошкове лечења, позивамо све оне који могу да помогну.

Сви који желе да помогну малој Тамари могу то учинити уплатом на:

Жиро-рачун број: 160-1-73

Позив на број: 51-102-0010747/9

Рачун је отворен на име: Верица Ђорђевић

Сврха уплате: Донација за лечење детета

Напомена: Уколико се уплата на рачун врши електронским путем, позив на број можете укуцати без цртица и косе црте.