РЕГИЈА "ЦЕНТАР", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

30.09.15.:

СИНДИКАЛНИ ИЗЛЕТ, ПРИЛИКА ЗА ОБНАВЉАЊЕ ДУХОВНЕ И ТЕЛЕСНЕ ЕНЕРГИЈЕ

Синдикалне организације Краљево и Чачак, за викенд 25.-27.09, организовале су једно занимљиво путовање.

Наше колеге су најпре посетиле манастир Острог и присуствовали Светој Литургији ,а потом се поклонили моштима Светог Василија Острошког, чудотворца. Пут их је затим одвео до прелепог Требиња , где су посетили манастире Тврдош са познатим подрумом вина и херцеговачку Грачаницу смештену на брду са којег се пружа поглед на читав град и околину.

Вечерње сате су провели у обиласку самог града а најсрећнији су имали и прилике да се сусретну са Емиром Кустурицом, Моником Белучи, Браниславом Лечићем ….

Следећег дана, посетили су и Андрићград у Вишеграду, једну од незаобилазних дестинација коју походи све већи број страних и домаћих туриста.

Духовне користи, оваквих излета, као и дружење и прилика да се колеге опусте, свакако доприносе и побољшању расположења и каснијих радних активности у нашој компанији.