29.10.15.:

Одржан састанак представника Синдиката Телекома „Србија“

са координатором Регије Центар

Репрезентативни синдикати „Телеком Србија“ а.д., Синдикат Телекома „Србија“ и Јединствени синдикат Телекома Србије, одржали су данас конференцију за новинаре под називом: „СТОП ПРОДАЈИ ТЕЛЕКОМА“ у Великој сали Медија Центра у Београду.

На конференцији су говорили:

- Мирослав Јоксимовић, председник Синдикат Телекома „Србија“,

- Славољуб Кандић, председник Јединственог синдиката Телекома Србије,

- др Предраг М. Петровић, редован члан Академије инжењерских наука Србије.

Овом приликом најавили смо активности репрезентативних синдиката, које ће се спровести против продаје ,,Телеком Србија“ а.д..

Председници репрезентативних синдиката су истакли да је у оквиру акције „СТОП ПРОДАЈИ ТЕЛЕКОМА“ организовано потписивање петиције „Стоп продаји Телекома“ и да ћемо потписану петицију предати Влади Републике Србије у понедељак, 02.11.2015. године у 12 часова.

Истовремено је најављено одржавање великог протесног скупа у среду, 11.11.2015. године са почетком у 12 часова у Београду, који почиње окупљањем грађана на платоу испред цркве „Светог Марка“.

Такође, јавност смо упознали са нашим аргументима против продаје ,,Телеком Србија“ а.д..

Можете погледати видео снимке са конференције

Мирослав Јоксимовић, председник Синдикат Телекома „Србија“

Славољуб Кандић, председник Јединственог синдиката Телекома Србије