18.02.16.:

У КРУШЕВЦУ ОДРЖАНА ЗАЈЕДНИЧКА СЕДНИЦА ПРЕДСТАВНИКА ПОСЛОВОДСТВА И СИНДИКАЛНИХ АКТИВИСТА ИЗ ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ

Крушевац је 17. фебруара био домаћин заједничке седнице регионалног одбора Синдиката Телекома Србије и координатора из централне Србије.

На састанку се разговарало о акутним проблемима са којима се запослени у Телекому Србије суочавају у свакодневном обављању радних задатака, али и о питањима од стратешког значаја.

Обострана је жеља да се и иначе добра радна атмосфера у нашем предузећу још унапреди и у том су смеру и текли разговори на овој седници. Предложена су и нека решења у циљу побољшања услова рада у регији, посебно из области заштите на раду.

На жалост, о неким најважнијим стратешким питањима, синдикални представници нису добили конкретне одговоре, али су од Координатора Регије, господина Игора Митровића добили уверавање да ће, као и до сада, наш Синдикат бити консултован о свим важним питањима.

Овакав тренд и неопходност сарадње у циљу постизања још бољих радних успеха се очекује и на осталим нивоима.