СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

20.10.16.:

ОДРЖАНИ VIII ДАНИ КОРПОРАТИВНОГ СПОРТА НА КОПАОНИКУ

Дани корпоративног спорта одржани су на Копаонику у периоду 14 – 16 октобар 2016. године. У такмичењу у 10 спортова учествовале су екипе многих најуспешнијих компанија у Србији. Екипа Синдиката Телекома „Србија“ први пут је учествовала на овом турниру, а чланови нашег Синдиката запослени у „Телеком Србија“ а.д. и „Телус“ а.д. који су се такмичили у баскету три на три, малом фудбалу и пикаду били су изузетно успешни. Од укупно 20 наших такмичара медаље је освојило њих 15.

Велике успех постигла је екипа у баскету која је освојила прво место, а значајно треће место је освојила екипа у малом фудбалу.

Учествовањем на турниру показали смо спортски дух и способности чланова нашег синдиката, а уједно искористили прилику да се упознамо и дружимо са колегама из других компанија.

Надамо се да ћемо следеће године имати још више успеха на Данима корпоративног спорта.