30.01.17.:

ПРОСЛАВА СЛАВЕ СИНДИКАТА

Синдикат Телекома „Србија“ је традиционално прославио у петак, 27.01.2017. године, своју Крсну славу Светог Саву.

Овом свечаном догађају присуствовали су чланови синдиката и гости, међу којима су били представници пословодства „Телеком Србија“ а.д. председник Надзорног одбора проф. др Милан Божић, извршни директор за људске ресурсе Драшкo Марковић, извршни директор за финансије Миленкo Џелетовић, извршни директор за технику Филип Банковић, извршни директор за пословне кориснике Петар Поповић, директор Привредног друштва „Телус“ а.д. Александра Хаџи Костић, директор Сектора за интерне односе Горан Гњидић, директор Сектора за опште послове Бојан Анђелковић, координатори Регија Владимир Трифуновић, Драган Маринковић, Игор Митровић и Вили Хаџић, координатори ИЈ Сремска Митровица, Зрењанин, Јагодина и Ниш, као и синдикални пријатељи из земље и иностранства и пословни сарадници.