21.02.17.:

ОДРЖАН ЗАЈЕДНИЧКИ САСТАНАК РЕПРЕЗЕНТАТИВНИХ СИНДИКАТА И МЕНАЏМЕНТА ПРЕДУЗЕЋА

На иницијативу репрезентативних синдиката, који су изнели изражено незадовољство запослених манифестовано падом животног стандарда, као и селективним приступом повећања зарада директних корисника Буџета Републике Србије, одржан је састанак са менаџментом Телекома Србије 21.02.2017. године у просторијама синдиката.

Састанку су присуствовали проф. Милан Божић председник Надзорног одбора Телекома Србија, Предраг Ћулибрк генерални директор, проф. Миленко Џелетовић извршни директор за финансије и Драшко Марковић извршни директор за људске ресурсе.

У отвореном разговору изнети су сви аргументи који иду у прилог паду стандарда запослених који се директно односи на задовољство и ефикасност и да је такво стање неодрживо.

Испољена је спремност о наставку дијалога који ће у наредном периоду искристалисати решење.

Инфо служба репрезентативних синдиката