28.01.19.:

ПРОСЛАВА СЛАВЕ СИНДИКАТА

Синдикат Телекома „Србија“ је у недељу, 27.01.2019. године прославио своју Крсну славу Светог Саву.
Овом свечаном догађају присуствовали су чланови синдиката и гости, међу којима су били представници пословодства „Телеком Србија“ а.д. са сарадницима и то: председник Надзорног одбора проф. др Милан Божић, Координатор свих активности на пољу услуга интернета и мултимедије на нивоу Телеком Србија а.д. и његових зависних друштава Владимир Лучић, извршни директор за људске ресурсе Драшкo Марковић, извршни директор за технику Филип Банковић, секретар Друштва Александар Радовановић, директор интерне ревизије Мира Стевановић директор Сектора за нормативу, интерне односе и организацију Дејан Павловић, директор Сектора за планирање, компензације, бенефиције и администрацију људских ресурса Тамара Вукмировић, директор Сектора за развој Сузана Маровић, директор Сектора за корпоративну безбедност Дејан Николић, специјални саветник извршног директора за област технике Владимир Трифуновић, као и синдикални пријатељи из земље и иностранства и пословни сарадници.

Овом приликом је председнику Извршног одбора Братиславу Антанасковићу, који одлази из Друштва, уручена захвалница за дугогодишњи рад у синдикату и залагање у остваривању синдикалних циљева.