19.07.19.:

ПОГОДНОСТ ЗА ЧЛАНОВЕ

Очна болница PROFESIONAL DR SUVAJAC једна је од водећих очних установа у Србији, на нивоу најпрестижнијих очних клиника у Европи, са изузетно искусним лекарским тимом и медицинско-техничким особљем, најмодернијом опремом за дијагностику, операције и ласерске интервенције.

Очна болница PROFESIONAL DR SUVAJAC нуди свим члановима Синдиката и члановима њихових породица следеће попусте на важеће цене услуга и то:

Готовинско плаћање:

1. 10% попуста за офталмолошке прегледе и дијагностику;

2. 10% попуста за прегледе деце и вежбе ради лечења слабовидости и разрокости;

3. 10% попуста за прегледе и дијагностику глаукома;

4. 10% попуста за операције ласерског скидања диоптрије;

5. 10% за операције катаракте;

6. 10% за операције страбизма код деце и одраслих;

7. 5% попуста за витректоретиналне операције

Чланови Синдиката и чланови њихових породица, који се определе за готовинско плаћање, услуга плаћања врши се у Очној болници Profesional, одмах по извршеној услузи, након обрачуна попуста.

Одложено плаћање:

- 5% попуста на све горе наведене услуге, осим за витректоретиналне операције

Очна болница Profesional омогућава члановима Синдиката и члановима њихових породица плаћање свих прегледа, интервенција и операција на 12 једнаких месечних рата, без камате, путем административне забране, с тим да за плаћање операције ласерског скидања диоптрије омогућава плаћање на 24 једнаке месечне рате, без камате, путем административне забране.

Детаљније на www.bolnicaprofesional.rs

Преузмите образац административне забране:
- за запослене у Телекому »
- за запослене у Телусу »

Контакт особа:
Фатима Ковчић